penzion lipový květ

Wi-Fi

Televize

Klimatizace

Parkování

Apartmány

Ubytování Lipový květ nabízí ubytování pro 2 až 30 osob v celkem 6 apartmánech. Obytná část, jakož i velkoplošné terasy jsou ve zbrusu nově postaveném domě. Rodinný penzion se šesti samostatnými apartmány, kapacitně celkem pojme 18 – 30 osob s možností přistýlek.

Samotný apartmá je plně vybaven: plus dvě lůžka v obývacím prostoru (rozkládací rohová sedací souprava, přizpůsobená k pohodlnému přenocování), vlastní sociální zázemí s velkým sprchovým koutem. V případě nutnosti je možné zařídit další přistýlku. Součástí obytného prostoru každého apartmánu je kuchyň, která je plně vybavena, vybavena lednicí s mrazákem, elektrickým vařičem s digestoří, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, dále TV a klimatizací. V celém objektu je dostupná wi – fi.

Pro děti nabízíme dětskou jídelní židličku, hračky, stolní hry či postýlku – na vyžádání.

Každý ze šesti apartmánů je plně vybaven (kuchyňské vybavení, příbory, jídelní servis, hrníčky, skleničky, sklenice, džbány, mísy, tácy) mikrovlnná trouba, lednice, digestoř, indukční vařič, TV, gril, klimatizace aj. V ceně je ložní prádlo a ručníky. Dětská postýlka, jídelní židlička či wc – dětské sedátko, odrážedla, tříkolky s vodící tyčí aj. vybavení pro nejmenší děti k dispozici.

WI – FI v celém areálu.

Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňskou linku, stravováni je možné vlastní. K dispozici je gril. Hned naproti ubytování se nachází prodejna potravin, smíšeného zboží, drogerie, domácích potřeb, textilu, dárkového zboží, kvalitní restaurace se zahrádkami, kulečníková restaurace, vinotéky, otevřené sklepy s atraktivním programem a degustacemi, pizzerie, prodejna a servis jízdních kol, pošta, obecní úřad a turistické informační centrum (20m). V bezprostřední blízkosti ubytování se nachází areál tanečního parketu (s nabídkou zmrzliny, kávy a dalšího občerstvení), jenž je vyhledávaný v termínech, kdy se konají společenské, kulturní a folklorní akce.

levné ubytování

Pro více informací o ubytování

Přehled vybavení

Apartmán 1 přízemí

Apartmán 2 přízemí

Apartmán 3 přízemí

Apartmán 4 podkroví

Apartmán 5 podkroví

Apartmán 6 podkroví